Egyesületünk 2013-tól működteti a Duna Múzeum önkéntes programját. Mintegy 20 aktív önkéntesünk részt vesz a múzeummal közös rendezvények előkészítésében és lebonyolításában, a látogatók fogadásában. Önkénteseink dolgozták ki és valósítják meg a születésnapi programokat. Az önkéntesek képzését a múzeum munkatársaival közösen végezzük.

Csatlakozzon önkéntes programunkhoz! Ha szívesen dolgozna egy szakmailag és a közönség körében is elismert intézményben, ha kedveli a múzeumi hangulatot, és ha havonta legalább 8 órát szánna rá az idejéből, akkor Önt is várjuk!

Jelentkezni a kitöltött jelentkezési lap és szakmai önéletrajz elküldésével lehet. További információ kérhető az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.