Meghívó

Kedves Tagtársunk!
A Duna Múzeum Baráti Köre Egyesület 2022. évi tisztújító közgyűlését 2022. május 19-én, csütörtökön 13 órakor tartja a Múzeum foglalkoztató termében.

Napirend
1.  Beszámoló az egyesület 2021. évi munkájáról és gazdálkodásáról
     Ea: Szőkéné F. Erzsébet elnök
2. Közhasznúsági jelentés elfogadása
3. Tisztújító szavazás (elnök, elnökhelyettesek, ellenőrző bizottság elnöke és tagjai)
4. Egyebek

Megjelenésedre feltétlenül számítunk, határozatképtelenség esetén a közgyűlés új időpontja 2022. május 19. 13.30 óra.
A fentiekben jelzett tisztségekre javaslatokat a jelölő bizottság elnökénél, Koncz Juditnál tehetsz.

Felhívom a figyelmed, hogy a közgyűlésen csak rendezett tagsági viszonnyal rendelkezők szavazhatnak. Az éves tagdíjat Major Balázsnénál lehet befizetni (3000 Ft).

Esztergom, 2022. május 2.

Szőkéné Fekete Erzsébet elnök
                                                                                                      Duna Múzeum Baráti Köre Egyesület