Nagy öröm számunkra, hogy munkánkkal hozzájárulhatunk a Duna Múzeum sikeréhez, jó hírnevéhez. A múzeummal karöltve a víz világnapi rendezvény mellett egész évben szervezünk programokat. Például a májusi családi napunkon méhészettel kapcsolatos kiállítással várjuk majd az érdeklődőket, de egy különleges roadshow-t is szervezünk Esztergom többi múzeumával közösen. Tavasszal megrendezzük a hagyományos kirándulásunkat, illetve a nyár folyamán táborokat és tematikus napokat szervezünk a gyerekeknek.

Egyesületünket 2012-ben alapítottuk a múzeum egykori és jelenlegi munkatársaival együtt. Büszkék vagyunk arra, hogy önkéntes munkáinkkal, szaktudásunkkal mi is hozzájárulhatunk az ország egyik legszínvonalasabb múzeumának további fejlődéséhez, a közönséggel való hatékony kapcsolattartáshoz és a múzeum céljainak eléréséhez.

IMG 8434  IMG 8453
IMG 8464 IMG 8467  IMG 8475